EEE-FN1E391UL
MFR.Part #
EEE-FN1E391UL
JLCPCB Part #
C1881515
Package
SMD,D8xL10.2mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 160mΩ@100kHz 2000hrs@105℃ 25V 390uF 600mA@100kHz 8mm ±20% SMD,D8xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS