ERJ-H2RF4992X
MFR.Part #
ERJ-H2RF4992X
JLCPCB Part #
C4273427
Description
-55℃~+175℃ 100mW 49.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS