ERJ-B3BJ8R2V
MFR.Part #
ERJ-B3BJ8R2V
JLCPCB Part #
C3977326
Description
-55℃~+155℃ 333mW 8.2Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS