EET-ED2D391CA
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EET-ED2D391CA
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.44A@100kHz 200V 25mm 25mm 3000hrs@105℃ 383mΩ@120Hz 390uF ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS