ERJ-B2AJ201V
MFR.Part #
ERJ-B2AJ201V
JLCPCB Part #
C4171195
Description
-55℃~+155℃ 200Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS