ECE-A0JKS331I
MFR.Part #
ECE-A0JKS331I
JLCPCB Part #
C1664925
Package
Plugin,D8xL5mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 130mA@120Hz 2.5mm 330uF 5mm 6.3V 8mm ±20% 插件,D8xL5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS