ERJ-P06D1212V
MFR.Part #
ERJ-P06D1212V
JLCPCB Part #
C4299363
Description
-55℃~+155℃ 12.1kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS