ERJ6ENF2000V
MFR.Part #
ERJ6ENF2000V
JLCPCB Part #
C413268
Description
-55℃~+155℃ 125mW 200Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS