ERA-3AEB3322V
MFR.Part #
ERA-3AEB3322V
JLCPCB Part #
C4209600
Description
-55℃~+155℃ 100mW 33.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS