ERA-6VEB7502V
MFR.Part #
ERA-6VEB7502V
JLCPCB Part #
C4133950
Description
-55℃~+155℃ 250mW 75kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS