ERJ-3RED13R3V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-3RED13R3V
JLCPCB Part #
C4204208
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 100mW 13.3Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS