ERA-8VRB4992V
MFR.Part #
ERA-8VRB4992V
JLCPCB Part #
C6844637
Description
-55℃~+155℃ 250mW 49.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS