ERJ2RKF30R0X
MFR.Part #
ERJ2RKF30R0X
JLCPCB Part #
C413052
Description
-55℃~+155℃ 100mW 30Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS