ERJ-12NF7151U
MFR.Part #
ERJ-12NF7151U
JLCPCB Part #
C20019353
Description
-55℃~+155℃ 7.15kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS