ERJPB6B4701V
MFR.Part #
ERJPB6B4701V
JLCPCB Part #
C413739
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.7kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS