ERJ-12NF82R0U
MFR.Part #
ERJ-12NF82R0U
JLCPCB Part #
C20019388
Description
-55℃~+155℃ 750mW 82Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS