EEE-HB1V101P
MFR.Part #
EEE-HB1V101P
Description
-40℃~+105℃ 10.5mm 100uF 10mm 2000hrs@105℃ 272mA@10kHz 35V ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS