ERJ-H3QF1R78V
MFR.Part #
ERJ-H3QF1R78V
JLCPCB Part #
C7184410
Description
-55℃~+175℃ 1.78Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS