ERJ-U12F3573U
MFR.Part #
ERJ-U12F3573U
JLCPCB Part #
C4130608
Description
-55℃~+155℃ 357kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS