ERG-2SJ162A
MFR.Part #
ERG-2SJ162A
JLCPCB Part #
C3435859
Description
-55℃~+235℃ 1.6kΩ 2W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4xL12mm Through Hole Resistors ROHS