ERA-V33J470V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-V33J470V
Description
47Ω 63mW Metal Film Resistor ±3300ppm/℃ ±5% - Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS