ERG-1SJ912A
MFR.Part #
ERG-1SJ912A
JLCPCB Part #
C6549171
Description
-55℃~+235℃ 1W 9.1kΩ Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D2.8xL9mm Through Hole Resistors