ERG-1SG200V
MFR.Part #
ERG-1SG200V
JLCPCB Part #
C3578176
Description
-55℃~+235℃ 1W 20Ω Metal Oxide Film Resistor ±2% ±350ppm/℃ 插件,D2.8xL9mm Through Hole Resistors ROHS