ERJ-P14D82R0U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-P14D82R0U
JLCPCB Part #
C3951739
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 500mW 82Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS