ERJ-UP8J112V
MFR.Part #
ERJ-UP8J112V
JLCPCB Part #
C4157787
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 660mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS