ERA-8VRB5111V
MFR.Part #
ERA-8VRB5111V
JLCPCB Part #
C5634141
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.11kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS