ERJ-P14D51R1U
MFR.Part #
ERJ-P14D51R1U
JLCPCB Part #
C4220028
Description
-55℃~+155℃ 500mW 51.1Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS