ERJ-12SF32R4U
MFR.Part #
ERJ-12SF32R4U
JLCPCB Part #
C20019840
Description
-55℃~+155℃ 32.4Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS