ERA-8VEB5231V
MFR.Part #
ERA-8VEB5231V
JLCPCB Part #
C7273566
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.23kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS