ERG-5SG363
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERG-5SG363
JLCPCB Part #
C5634513
Package
Plugin,D8xL24mm
Description
-55℃~+200℃ 36kΩ 5W Metal Oxide Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D8xL24mm Through Hole Resistors ROHS