ERA-8AEB2803V
MFR.Part #
ERA-8AEB2803V
JLCPCB Part #
C4227328
Description
-55℃~+155℃ 250mW 280kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS