ERJ-6RBD8450V
MFR.Part #
ERJ-6RBD8450V
JLCPCB Part #
C4100763
Description
-55℃~+125℃ 100mW 845Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS