ERJ2GEJ1R5X
MFR.Part #
ERJ2GEJ1R5X
JLCPCB Part #
C412893
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.5Ω 100mW Thick Film Resistor ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS