ERA-2VRB1052X
MFR.Part #
ERA-2VRB1052X
JLCPCB Part #
C6944495
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS