ERA-8AED2802V
MFR.Part #
ERA-8AED2802V
JLCPCB Part #
C20016934
Description
-55℃~+155℃ 250mW 28kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS