ERA-2VEB56R2X
MFR.Part #
ERA-2VEB56R2X
JLCPCB Part #
C4113938
Description
-55℃~+155℃ 100mW 56.2Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS