ERJ-U1DD8063U
MFR.Part #
ERJ-U1DD8063U
JLCPCB Part #
C1704149
Description
-55℃~+155℃ 500V 750mW 806kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS