ERJ-U12F51R1U
MFR.Part #
ERJ-U12F51R1U
JLCPCB Part #
C4223269
Description
-55℃~+155℃ 51.1Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS