ERJ-U12D2742U
MFR.Part #
ERJ-U12D2742U
JLCPCB Part #
C1700076
Description
-55℃~+155℃ 27.4kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS