ERJ6ENF3321V
MFR.Part #
ERJ6ENF3321V
JLCPCB Part #
C2079115
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 3.32kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS