EEHZA1V151V
MFR.Part #
EEHZA1V151V
JLCPCB Part #
C542456
Package
SMD,D8xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 10000hrs@105℃ 150uF 27mΩ 345mA@100Hz 35V 8mm ±20% SMD,D8xL10.5mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS