ERJ-XGNF2262Y
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-XGNF2262Y
JLCPCB Part #
C2129531
Package
01005
Description
-55℃~+125℃ 22.6kΩ 31mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS