ERJ-P08J683V
MFR.Part #
ERJ-P08J683V
JLCPCB Part #
C2085066
Description
-55℃~+155℃ 1kV 660mW 68kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS