ERA-1ARB1021C
MFR.Part #
ERA-1ARB1021C
JLCPCB Part #
C19460133
Description
-55℃~+155℃ 1.02kΩ 50mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS