EXB-U18122JX
MFR.Part #
EXB-U18122JX
JLCPCB Part #
C20027002
Package
0502
Description
1.2kΩ 31mW 4 8 ±200ppm/℃ ±5% 0502 Resistor Networks, Arrays ROHS