ERA-14EB822U
MFR.Part #
ERA-14EB822U
JLCPCB Part #
C3989304
Description
-55℃~+125℃ 250mW 8.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS