EEUFS2A391
MFR.Part #
EEUFS2A391
JLCPCB Part #
C542137
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 100V 16mm 2.5A@100kHz 25mm 390uF ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS