EXB-D10C560J
MFR.Part #
EXB-D10C560J
JLCPCB Part #
C1731386
Package
SMD-10P,1.6x3.2mm
Description
10 50mW 56Ω 8 ±200ppm/℃ ±5% SMD-10P,1.6x3.2mm Resistor Networks, Arrays ROHS