EEU-FR1C102LJ
MFR.Part #
EEU-FR1C102LJ
JLCPCB Part #
C5114340
Package
Plugin,D8xL22mm
Description
-40℃~+105℃ 1.17A@120Hz 1000uF 16V 22mm 3.5mm 8mm 9000hrs@105℃ ±20% 插件,D8xL22mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS