EEU-FR1C102LB
MFR.Part #
EEU-FR1C102LB
JLCPCB Part #
C1669140
Package
Plugin,D8xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1.56A@100kHz 1000uF 16V 20mm 5mm 8mm 9000hrs@105℃ ±20% 插件,D8xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS